קבוצות רכישה

שיתוף פעולה עם קבוצות רכישה בתהליך הליווי הבנקאי

פריים עורכת שיתופי פעולה רבים עם גופים שונים מתחומי הנדל"ן, הפיננסים והביטוח, אשר מקדמים את האינטרס המשותף ומייצרים ערך מוסף אמיתי ללקוחות הקצה.

בתחום הנדל"ן חברת פריים ערכה במהלך השנים ועורכת גם בימים אלה שיתופי פעולה עם קבוצות רכישה שונות (גאיה, NG GROUP ועוד) אשר במסגרתם אנו מנהלים את תהליך השגת הליווי הבנקאי לקבוצה ומוצאים עבור חברי הקבוצה פתרונות מימון ספציפיים ומגוונים ובכך מגדילים את סיכויים לקבל את המשכנתא ולבצע את הרכישה.

רכישת דירה בדרך של קבוצת רכישה הוכיחה את עצמה כאלטרנטיבה זולה וטובה לדרך המסורתית של רכישה דרך קבלנים. עם זאת בשנים האחרונות סוגיית המימון לקבוצות רכישה הפכה מורכבת ויקרה, הבנקים מערימים קשיים רבים הן במתן הליווי הבנקאי לקבוצה והן בבידוק ואישור כל אחד מחברי הקבוצה.

סיוע וליווי ההתנהלות מול הבנקים

אחד מנושאי המפתח בהצלחת הקבוצה הוא הבנק המלווה את הקבוצה. כמו בכל תהליך מול הבנקים בישראל גם בתהליך בחירת הבנק חשוב לנהל מו"מ על מנת לקבל את תנאי המימון הטובים ביותר ואין מניעה מלפנות למספר בנקים שונים, להציג את הפרויקט ואת הקבוצה ולנהל מכרז ממצה.

רובד משמעותי נוסף, הוא אישור כל חברי הקבוצה בבנק המלווה. הליך זה הוא חשוב ומהותי כיוון שבמידה ואחד מחברי הקבוצה לא מאושר – הקבוצה כולה לא יכולה להתחיל בבניה והיזם צריך לחזור ולמכור את הדירה "הבעייתית" בשנית. צוות פריים מנוסה בריכוז וניהול תהליך בידוק אשראי  מקדים אשר מבטיח כי חברי הקבוצה יאושרו בבנקים והתהליך יתקדם ללא עיכובים.

חברת פריים מלווה קבוצות רכישה ומסייעת בנושאים הבאים:

  • סיוע בהגשת החברה לבנקים הרלוונטיים.
  • סיוע משפטי מול הבנקים.
  • מו"מ מול הבנקים למיקסום התנאים בבחירת הבנק המלווה.
  • ביצוע סקר חיתום מקדים לכלל חברי הקבוצה על מנת לאתר "נורות אדומות".
  • איסוף ניירת והכנת מסמכי הלקוחות לטובת חיתום אישי בבנקים.
  • ייעוץ, סיוע וליווי אישי לכלל חברי הקבוצה לאורך תהליך הבניה.
  • מציאת פתרונות מימוניים נוספים (מעבר לבנק המלווה) לחברי הקבוצה.

 צרו קשר עמנו ונשמח לסייע וללוות אתכם בכל הקשור להלוואה ומשכנתא מול הבנקים!

Picture of שחר כרמון מנכ"ל פריים משכנתאות

שחר כרמון מנכ"ל פריים משכנתאות

המייסד ומנכ”ל פריים משכנתאות, משנת 2006. אחד החלוצים של ענף ייעוץ המשכנתאות בארץ. בעל BA במנהל עסקים, מרצה בתחום המימון. מעבר לשעות העבודה אוהב לשחק כדורסל וסנובורד.
נראה לנו שהשתכנעתם

קראנו, הבנו, רוצים להתחיל בתהליך
לחצו על המוצר הרצוי

מאמרים נוספים
בודק...