חברת ייעוץ המשכנתאות
המובילה בישראל

13,000

לקוחות מרוצים

10 מיליארד ₪

שווי המשכנתאות

800 מיליון ₪

חסכנו ללקוחותינו

בדיקת זכאות ראשונית למשכנתא

אישור עקרוני למשכנתא עד 48 שעות

פרטי הנכס

פרטים נוספים

המוטיב שלנו הוא

מובילות

מצויינות

מקצוענות

שירות

אמון הציבור

הון אנושי

התמונות להמחשה,

שמות המשפחות והחיסכון אמיתיים:

משפחת אביטל
משפחת רוזן
משפחת סלע
רוצה לתת ציון לשבח לפריים משכנתאות ובפרט למיכאל היועץ התותח! מיכאל ליווה אותנו מהרגע הראשון, השקיע בנו מעל ומעבר, היה תמיד פתוח וקשוב לצרכים שלנו, ועבד מולנו בשקיפות מלאה! מומלץ בחום.

שירה היקרה ליוותה אותנו לאורך כל התהליך, זמינות מלאה, עזרה בכל מה שצריך, מצאו לנו את הריביות הטובות ביותר והתמהיל המתאים לנו ביותר, מרוצים מאוד!


כבר פעם שנייה עם פריים! הפעם ביצענו תהליך של מחזור משכנתא עם שירה שהייתה פשוט מעולה. מלבד העובדה שהיא הצליחה להשיג לנו תנאים מעולים וחיסכון משמעותי בהחזר - היא הייתה מאוד שירותית ומקצועית לכל אורך התהליך, במיוחד לקראת הסוף כשהיא דאגה לדחוף את הדברים ולוודא שהכל מבוצע כמו שצריך. תודה על הכל, גילעד ועדיממליצה בחום על פריים ייעוץ משכנתאות ‼️‼️ מפרגנת בגדול לגולן שישב ותכנן עמנו את כל המהלך, את השקיפות, היתרונות והחסרונות וכמובן ליועץ מספר אחד - מיכאל לרין שקיבלנו ממנו ליווי צמוד ואישי לאורך כל הדרך וגם אחרי - תמיד תמיד התעניין ושאל אם צריכים עזרה במשהו נוסף... על הדרך שימש גם יועץ כלכלי, פיננסי וכל מה שתרצו 😉🙂☺️ שירות ואיכות יוצאי דופן - חד משמעית!!! המון בהצלחה בהמשך הדרך 💙💜💚