קבלנים

שיתוף פעולה עם קבלנים רבים

פריים עורכת שיתופי פעולה רבים עם גופים שונים מתחומי הנדל"ן, אשר מקדמים את האינטרס המשותף ומייצרים ערך מוסף אמיתי ללקוחות הקצה.

בתחום הנדל"ן חברת פריים ערכה במהלך השנים ועורכת גם בימים אלה שיתופי פעולה עם קבלנים שונים (אזורים, אשדר, רוטשטיין,שיכון ובינוי, יצחקי, פרשקובסקי, ועוד) אשר במסגרתם אנו מציעים לרוכשי הדירות פתרונות מימון ספציפיים ומגוונים ובכך מגדילים את סיכוים לקבל את המשכנתא ולבצע את הרכישה.

יש לציין רובן המכריע של עסקאות הרכישה בארץ נעשות באמצעות משכנתא ועל כן קבלת המימון מהבנקים, ויעילותו  של התהליך- משפיעות באופן מכריע על הצלחת העסקה.

במציאות הפיננסית הנוכחית, לקוחות נתקלים פעמים רבות בבעיית מימון הנובעת מסיבות שונות; קושי בהתחייבות למשכנתא טרם קבלת הדירה, כפילות בתשלומי שכירות ומשכנתא, חשש מהחזר חודשי,  ועוד. חברת פריים מביאה את הידע, הניסיון וכוח הקניה הדרושים כדי למצוא פתרונות לקשיי המימון הללו.

יועץ המשכנתא מלווה את הלקוח באופן אישי מרגע ההתעניינות בדירה ומעניק לו ליווי מלא בכל העבודה מול הבנקים ובמציאת הפתרון המימוני הטוב ביותר עבורו תוך מתן מענה על צרכיו הייחודיים.

שיתוף פעולה טוב ויעיל בין חברת ייעוץ משכנתאות פרטית לקבלן המשווק דירות בפרויקט חדש גם מקדם עסקאות רכישה וגם מייצר ערך מוסף אמיתי ללקוח הקצה.

מעסקאות עבר של פריים עם קבלנים בפרויקטים שונים נלמד כי מכל 10 לקוחות הנתקלים בבעיית מימון לרכישת הדירה, פריים הצליחה "להציל" 4 לקוחות.

נשמח לעמוד אף לרשותכם בתהליך! צרו קשר עמנו