אוהבים לשלם יותר..? גם אנחנו לא! – מחזור משכנתא

בחודשים האחרונים ריבית המשכנתאות ירדה והגיעה לשפל היסטורי של השנים האחרונות. עובדה זו מאפשרת פעמים רבות למחזר הלוואות שנלקחו בעבר ולחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים, צמצום תקופת ההלוואה ואף הקטנת ההחזר החודשי.

כל משפחה בעלת משכנתא גבוהה מ 250,000 ש"ח אשר נותרו לה יותר מ 5 שנים לסיום ההלוואה חייבת לבדוק את תנאי ההלוואה של ואולי תמצא חיסכון משמעותי.

אז מה עליכם לעשות? ראשית יש להתקשר לבנק בו נלקחה ההלוואה ולבקש "דוח יתרות משכנתא". בדוח יפורטו מסלולי ההלוואה והריביות, תקופת ההלוואה וקנסות היציאה הקיימים. את הדוח ניתן להעביר לפריים ניהול משכנתאות ופיננסים במייל או בפקס ואנו נבצע עבורכם בדיקת כדאיות למחזור ונבדוק מה הן אפשרויות החיסכון; עד כמה ניתן לקצר את ההלוואה ללא עלייה בהחזר החודשי או  לחילופין עד כמה ניתן לצמצם את ההחזר החודשי ללא הארכת התקופה.

יש לציין כי בדיקת הכדאיות נעשית ללא עלות  ובסופה נחזור אליכם ונשתף אתכם במסקנותינו לגבי ההלוואה שלכם ובמידת הצורך נתאם פגישת ייעוץ ראשונית לבחינת האפשרויות.

במקרים רבים מיחזור המשכנתא ישפיע באופן ניכר על ההתנהלות הפיננסית של משק הבית ויאפשר צמצום מינוס בעובר ושב, סילוק הלוואות נלוות והפחתת הוצאות חודשיות. במקרים אחרים מחזור משכנתא יאפשר צמצום של תקופת ההלוואה ובכך ייצר חיסכון ארוך טווח משמעותי למשק הבית.

לבדיקת כדאיות למשכנתא שלכם ללא עלות צרו עמנו קשר