משכנתא חדשה

לקבל אישור עקרוני תוך 48 שעות, ולחסוך עשרות ועד מאות אלפי שקלים במשכנתא? זה אפשרי.

עומדים לקחת משכנתא? חשוב שזה ייקרה רק אחרי שבאמת קיבלתם את הצעת המשכנתא הכדאית ביותר עבורכם, והנכונה לכם – ואת זה ניתן לעשות רק עם הידע ויכולת המיקוח של PRIME.

שוק המשכנתאות בישראל הינו תחום מורכב ותחרותי, המשתנה ומסתעף כל הזמן, הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון מסלולים בעלי מאפיינים שונים בתנאים וריביות המשתנות גם כן- זוהי לא החלטה שאתם יכולים לקבל על בסיס עצה חברית או שיטוט קצר באינטרנט ובטח שלא ניתן לסמוך על המלצת הבנק שהוא גם הגורם המלווה לכם את הכסף.


קבעו פגישת ייעוץ לא מחייבת עם יועץ של פריים, תוכלו לקבל אישור עקרוני תוך 48 שעות, ולגלות במו עיניכם איך חוסכים עשרות ועד מאות אלפי שקלים במשכנתא.

ייעוץ משכנתא בחברת פריים מבטיח:

  • אובייקטיביות – ליועץ המשכנתא בפריים קיים אינטרס אחד בלבד- שהלקוח יקבל את המשכנתא הזולה והמתאימה ביותר עבורו.
  • משכנתא אופטימאלית – לפריים משכנתאות הכלים הידע והניסיון לתפור ללקוח משכנתא התואמת את מידותיו ויכולותיו הכלכליות תוך התחשבות בשינויים עתידיים בהכנסה ובתנודתיות השוק.
  • יכולת מיקוח – לפריים משכנתאות כוח צרכני משמעותי אשר מאפשר מיצוי המכרז מול הבנקים השונים תוך הבטחתם של התנאים הטובים ביותר.

מתכננים לרכוש נכס בקרוב וזקוקים למשכנתא? אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא תשלום, אשר במהלכה תקבלו כלים וידע מתחום המשכנתאות, נתונים עדכניים ופתרונות מימון ייחודיים לעסקה שלכם.

התקשרו עכשיו – 03-9025113, או צרו קשר בטופס: