למה PRIME?

בגלל החיסכון המוכח והמובטח

במציאות של היום, כשמחירי הנדל"ן בשמיים, וחשיבות החיסכון עצומה – ייעוץ משכנתאות מקצועי עשוי לחסוך לך עשרות ועד מאות אלפי שקלים. ב PRIME תמצאו נבחרת יועצי משכנתאות מנוסה ואיכותית, אשר הודות לכח קניה ואפשרויות המיקוח השונות מול הבנקים תבטיח כי אתם מקבלים את הצעת המשכנתא הטובה ביותר – והמתאימה ביותר לכם.
חשוב לדעת: לבנק למשכנתאות אין באמת את היכולת להעניק לכם את המשכנתא הטובה ביותר, בגלל הגודל, בגלל שמדובר בבנק בודד, ומה לעשות, גם בגלל שבסופו של דבר האינטרס שלו ברור: להרוויח.
רק באמצעות ייעוץ וליווי ב"מכרז" מול הבנקים תוכל לדעת שבאמת קיבלת את ההצעה הטובה ביותר, ושלא שילמת הון כסף – לחינם.
יועץ המשכנתאות הפרטי הוא גורם בלתי תלוי המזוהה באופן מלא עם האינטרסים של הלקוח שלו ומטרתו להביא את הידע והניסיון הדרושים לבניית תמהיל הלוואה מקצועי העונה באופן הטוב ביותר על צרכיו הסובייקטיביים של הלקוח ובהמשך לנהל ולמצות את המשא ומתן עם הבנקים השונים ולוודא כי ההלוואה תילקח בתנאים והריביות הטובים ביותר.

שוק המשכנתאות בישראל הינו תחום מורכב ותחרותי, המשתנה ומסתעף כל הזמן, הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון מסלולים בעלי מאפיינים שונים בתנאים וריביות המשתנות גם כן- זוהי לא החלטה שאתם יכולים לקבל על בסיס עצה חברית או שיטוט קצר באינטרנט וקשה לסמוך על המלצת הבנק שכן הוא גם הגוף המלווה.

הרי אין זה הגיוני שהבנק המלווה לך את הכסף יהיה גם הגוף המייעץ לך. יועץ המשכנתאות שלך חייב להיות מזוהה איתך ורק איתך. עליו להבין את הצרכים הפיננסיים המיוחדים לך ולמשפחתך ולהתאים לך את הפתרון המימוני האופטימאלי מבין האפשריות הקיימות בין גופי המימון השונים.
משכנתא הינה הכלי המימוני העיקרי והמשמעותי ביותר שתשתמש בו בחייך – תן ליועץ משכנתאות מקצועי להפוך אותה לכדאית ביותר עבורך.

ייעוץ משכנתאות בפריים

חברת פריים ניהול משכנתאות ופיננסים הנה חברת ייעוץ פרטית המעניקה ייעוץ וליווי ללקוחות פרטיים הזקוקים למשכנתא – והיא הגורם המוביל מול הבנקים למשכנתאות בישראל. כח המיקוח של פריים, הידע הפיננסי המקיף בתחום וההיכרות לעומק עם כל סוגי המשכנתא, המסלולים והריביות (גם אלו הנסתרות מעיניו של הציבור) הם מה שהפכו אותה לחברת ייעוץ המשכנתאות המובילה בישראל. החברה פועלת בשוק המשכנתאות מאז 2006 והינה מהוותיקות והמובילות בתחום.

צוות היועצים מבית פריים ילוו אתכם יד ביד אל עבר האפשרויות המימוניות המתאימות ביותר עבורכם ויגבשו עבורכם אסטרטגיה נכונה ובטוחה למימוש ההלוואה בטווח הארוך.

בכל שלבי העבודה, האינטרס שלכם- הוא האינטרס היחיד שלנו. אנו נלחם כדי להשיג עבורכם את התנאים והריביות הטובים ביותר ולחסוך לכם בעלויות המשכנתא העתידיות.

אנו בפריים מאמינים במקצועיות חסרת פשרות ובשירות אישי ואמין. אנו דוגלים ביושרה מקצועית ואישית ובשקיפות מלאה ומחויבים באופן מלא לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

פריים מחזיקה בתו "אמון הציבור" והינה מחויבת לכלליו ועקרונותיו.